• 5354617788
  • enginy@hotmail.com

Siemens Servis

Siemens Servis

Beşiktaş Siemens Servis

Geniş bir marka değerine sahip olan Siemens beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusunda teknolojinin tüm gelişmelerini yakından takip ederek en iyisini sunmak ve böylece yaşam alanları içerisinde hayatı kolaylaştırmak için büyük bir çalışma göstermektedir.


Bu doğrultuda kullanılmakta olan ürünler içerisinde meydana gelen sorun ve aksaklıklar için ise tamir ve tadilat işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasını ve güvenli bir ortam içerisinde ürünlerin sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlarını siemens servis olarak bizler üstlenmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerin olumlu dönüşlerine büyük bir değer vermekte dinamik, güler yüzlü ve deneyimli teknik ekibimiz ile meydana gelebilecek olan mağduriyetlerin önüne geçerek sağlıklı ve verimli alanlar yaratmak için yenilenmekteyiz.

Çalışma aşamalarımız

Başta beyaz eşya olmak üzere ütü, mutfak robotları gibi evde kullanılacak küçük aletlerde meydana gelebilecek olan her türlü motor, fan, filtre aksaklıkları teknik ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelendikten sonra en doğru ve en kolay çözümü üretmekteyiz. Bu çözüm doğrultusunda gerçekleştirilmekte olan teknik müdahaleler için ise sizlerin onayın ve bilgisini büyük bir ciddiyet ile ölçmekte istek ve önerileriniz doğrultusunda hareket etmekteyiz.

 

Müşteri hizmetlerimizin farkı

Doğru bir şekilde hizmet verebilmek ve sağlıklı kullanımlar yaratabilmek adına sürekli büyümekte olan siemens ailesi içerisinde ise iletişimin hızlı olabilmesi ve mevcut durumun değerlendirilebilmesi için ise siemens müşteri hizmetleri vasıtası ile sektör içerisinde büyük bir fark yaratarak güncel ve kesintisiz bir şekilde çalışmaktayız.

Siemens Servis

Dünya markası niteliğinde olan ve 1847 yılından itibaren hayatınıza dâhil olan Siemens markası, Almanya’da kurulmuş olup, Türkiye’de de oldukça kullanılan markalar arasın da yer almaktadır. Beyaz eşya denilince şüphesiz olarak akla gelen Siemens markası sizlere uzun ömürlü ürünlerini sunarak kaliteyi vermektedir. Gerek cazip fiyatları ile gerekse ürün çeşitleri ile sizlere oldukça profesyonel hizmet sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte Siemens markası bu teknolojiyi takip etmekte olup, sizlere yenilikler ile dolu ürünleri her zaman raflarına koymaktadır. Bu durum aslında siz müşterilerin işine gelip, gerek ürünlerin sistemlerinin sağladığı kolaylıklar ile gerekse uzun süreli kullanım sunması ile oldukça işinizi görecektir. Teknolojinin takip edilerek sunulan yeni ürünlerin özellikleri de inanılmaz olup, bunlardan yararlanmak ve incelemek için Siemens bayilerine gidebilirsiniz.

Siemens Garanti İmkânı

Siemens kapsamın da aldığınız ürünlerin belirli bir süre garanti imkânı bulunmakta olup, bu imkândan sizlere verilen yıllar itibari ile yararlanabilirsiniz. Siemens’ten aldığınız bir ürünün arızalanması durumun da hiçbir ücret ödemeden garanti kapsamın da Siemens servisleri tarafından yapılarak sizlere sunulmaktadır. Bu şekil de sizler de kolaylıkla ürünlerinizi güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Fakat garanti süresi ürüne göre farklılık gösterirken kampanyalara göre de farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklar ise garantiyi etkilemesinin sebebi kampanyalı ürünlerin olması ve garanti sürelerinin uzun tutulması ile gerçekleşmektedir. Garanti kapsamı ortalama olarak minimum 2 yıl ile maksimum 5 yıl arası değişiklik sunmaktadır.

Siemens Servis

Siemens servis olarak biz sizlere oldukça kaliteli ve çözüm odaklı şekil de çalışmalar sunmakta olup, bu çalışmalarımızı ise kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizlere tamir, onarım ve bakım gibi seçenekler sunmakta olup, bu sunduğumuz seçeneklerin her birini özenerek ve ayrı ayrı ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Bunun nedeni ise bakım konusun da eğitimli olan uzman personellerimiz ayrı olup, tamir konusun da eğitimli ve profesyonel uzman personelimiz ayrıdır. Bunun için de sizlere ayrı ekip arkadaşlarımız ile eğitimli şekilde desteklerimizi sunmaktayız. Öncelikle yapmanız gereken sorun halinde 7 gün 24 saat bizlere ulaşım sağlayacağınız iletişim numaramızı aramak olacaktır. Beşiktaş Siemens Servisi

Yukarı Çık