• 5354617788
  • enginy@hotmail.com

Levent Siemens Servisi

Levent Siemens Servisi

Levent Siemens Servisi

Geniş bir marka değerine sahip olan Siemens beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusunda teknolojinin tüm gelişmelerini yakından takip ederek en iyisini sunmak ve böylece yaşam alanları içerisinde hayatı kolaylaştırmak için büyük bir çalışma göstermektedir.


Bu doğrultuda kullanılmakta olan ürünler içerisinde meydana gelen sorun ve aksaklıklar için ise tamir ve tadilat işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasını ve güvenli bir ortam içerisinde ürünlerin sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlarını levent siemens servis olarak bizler üstlenmekteyiz. Levent siemens servisi olarak Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerin olumlu dönüşlerine büyük bir değer vermekte dinamik, güler yüzlü ve deneyimli teknik ekibimiz ile meydana gelebilecek olan mağduriyetlerin önüne geçerek sağlıklı ve verimli alanlar yaratmak için yenilenmekteyiz.

Çalışma aşamalarımız

Başta beyaz eşya olmak üzere ütü, mutfak robotları gibi evde kullanılacak küçük aletlerde meydana gelebilecek olan her türlü motor, fan, filtre aksaklıkları teknik ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelendikten sonra en doğru ve en kolay çözümü üretmekteyiz. Bu çözüm doğrultusunda gerçekleştirilmekte olan teknik müdahaleler için ise sizlerin onayın ve bilgisini büyük bir ciddiyet ile ölçmekte istek ve önerileriniz doğrultusunda hareket etmekteyiz.

 

Müşteri hizmetlerimizin farkı

Doğru bir şekilde hizmet verebilmek ve sağlıklı kullanımlar yaratabilmek adına sürekli büyümekte olan siemens ailesi içerisinde ise iletişimin hızlı olabilmesi ve mevcut durumun değerlendirilebilmesi için ise levent siemens servisi müşteri hizmetleri vasıtası ile sektör içerisinde büyük bir fark yaratarak güncel ve kesintisiz bir şekilde çalışmaktayız.

 

Levent Siemens Servisi

Siemens markası dünyada kabul edildiği gibi ülkemizde de en çok kullanılan, tercih edilen markalardan birisidir. Almanya malı olarak bilinen Siemens birçok kategoride üretim yapan firmalardan birisidir. Özellikle ülkemizin İstanbul şehrinde en çok tercih edilme sebeplerinden birisi kalitesinin bilinmesiyle ön plana çıkmaktadır. Buna göre bizler de Levent Siemens Servisi olarak bu bölgede varlığımızı sürdürmekteyiz.

7/24 Sınırsız Servis Hizmeti!

Eğer Levent veya çevresi semtlerde yaşıyorsanız, beyaz eşyalarınızın markası da Siemens ise olası bir arızalanma durumunda Levent Siemens servisi hizmeti alabileceğiniz yerler arasında biz karşınıza çıkmak isteriz. Bölgede bir çok servis hizmeti veren farklı firmalar bulunsa da bizler daha bir ayrı kategoride tutulan firmalardanız. Buna göre sizlere birçok referans sunarak yaptığımız, yapacağımız ve hangi amaçlara hizmet ettiğimizi dilerseniz gösterebiliriz. Kurumsal kimliğimizin bizlere kattığı birçok olumlu yönler bulunuyor. Bunlardan bazılarının başında gelen ise kesinlikle uzman bir kadroya sahip olmamızdır. Verdiğimiz hizmetlerde kesinlikle zaman sınırlaması yoktur. 7/24 istediğiniz zaman bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kesin Çözüm!

Levent Siemens Servisi olarak bu güne kadar yaptığımız tüm arıza giderme konularında başarılı bir şekilde müşterilerimize arızayı gidererek cihazları teslim etmekteyiz. Üstelik makinalarınızın türü ne olursa olsun biz bunu servis alanımıza götürerek orada bakalım demiyoruz! Yerinde hızlı bir şekilde gerekirse parça değiştirmek gibi konularla meşgul olacaksak eğer anında yerinde değişimini yapıyoruz. Bizi diğer servis hizmeti sunan firmalarla karıştırmayınız. Kalite arayanların hizmetinde olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Fiyat Politikamız Sabittir!

Siemens marka cihazlarınızda oluşabilecek arızaları gidermek için sizlerden talep ettiğimiz ücretler minimum fiyatlandırma politikası ile sunulmaktadır. Ayrıca arıza tespit etme konusunda ücret talep etmiyoruz. Bazı servis firmalarının parça değişimi 50 TL ise, yerinde hizmet bedeli için 30 TL, arıza tespit etme için de 20 TL aldıklarına kulak misafiri olmaktayız. Bizde bunlara asla yer yoktur. Sadece parça değişimi yaparak gerekli olan ücreti sizlere bildiriyor ve arızayı gidererek yerimizden ayrılıyoruz.Beşiktaş Siemens Servisi

Yukarı Çık