• 5354617788
  • enginy@hotmail.com

Levent Siemens Servis

Levent Siemens Servis

Levent Siemens Servi

Elektronik ev aletlerinde Yetkili bir firma ile çalışmanın en büyük avantajı orijinal yedek parçalarla hizmet sağlanıyor olmasıdır. Makinelerinizde kullanılan yedek parçaların orijinaliyle değiştirilmemesi ilerleyen kullanım zamanlarında hesapta olmayan arızaları da beraberinde getirecektir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına Sarıyer Siemens servisi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Elektronik cihazınızla ilgili arızanın nereden kaynaklandığı hakkında edinilecek bir ön bilgi aşamasından sonra gerekli donanımla en kısa sürede teknik servis personelleri arızanızı gidermek adına yanınızda olacaklardır.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Levent Siemens servisi teknik personelleri arızanın kaynağı ve nedeni hakkında da gerekli tatmin edici açıklamayı yaparak memnuniyetinizi güvene çevireceklerdir. Evlerinizin en kıymetlilerinden olan elektronik eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmeniz sorunun çözümü hakkında kafanızda soru işaretleri kalmaması adına önemli bir noktadır. Değişen parçaların orijinalleri olması elektronik eşyanızın kullanım ömrünü uzatabilecek bir inceliktir. Herhangi bir yedek parça ile değişirse makinenizin ömrü de kısalmış olur.

Levent Siemens Servis

Siemens markası 1847 yılın da Almanya’da kurulmuş olan bir marka olup, beyaz eşya denilince akla gelen ilk markalardandır. Şüphesiz ki dünya markası olup, Türkiye’de de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Siemens sadece beyaz eşya değil, televizyon, kombi, klima gibi elektronik ürünler ile yılların tecrübesini harmanlayarak kaliteli bir şekilde ürünler üretmektedir. Bu ürünler şüphesiz ki uzun ömür sunmakta olup, müşteri odaklı yapılmıştır. Siemens, teknolojinin her gün kendini yenilemesinden faydalanmakta olup, bu şekil de yeni ürünlerin de bu teknolojiden faydalanmaktadır. Bu ürünler aslın da siz kullanıcılarına oldukça kolaylıklar sunmaktadır. Bu kolaylıkların en başın da ise özellikleri yer almaktadır. Siemens’ten aldığınız ürünlerin kullanıcı hatası veya sistemsel bir arıza vermesi durumun da ise garanti kapsamın da Siemens servisler sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Çözüm Odaklı Yaklaşıyoruz!

Siemens marka beyaz eşyalarınıza kesin çözüm istiyorsanız mutlaka bizim servis hizmetimizden faydalanmanızı isteriz. Mesela, örneklerine çok sık rastladığımız konulardan birisi müşterimizin arızasını gidermek için arızalı cihazın yanına gittiğimizde ‘’ bu sorun bir türlü düzelmiyor sizden önce kaç kişi geldi ama düzeltemediler ‘’ şeklinde olmaktadır. Biz Siemens arızalarına kesin çözüm bulan bir firma olarak uzun süreli test etmeden, arıza çözümlendi demeden asla bizim işimiz bitti diyerek oradan ayrılmayız. Sizi mağdur eden firmalardan değiliz! Parça gelecek diyerek bekletenlerden hiç olmadık. Üstelik parça değişmesi gerekiyor ise mutlaka orijinal parça ile değişim yaparız. Sizi riske atacak kötü işçilik bize çok uzaktır. Bu sebeple Levent Siemens servis konusunda biz profesyoneliz ve ihtiyacımız olan gücü sizlerden karşılamaktayız.

Örneğin; beyaz eşya gruplarından birisi olan buzdolabından hiç istenmeyen sizi sürekli rahatsız eden seslere kesin çözüm bulabilmekteyiz. Başka servis firmaları gibi normaldir diyerek sizi gece uykunuzdan edecek sesleri asla normal olarak karşılaşmayız. Başka bir örnek ise Siemens marka bulaşık makinanız alt tarafından su kaçırıyor ise kesinlikle gider borunuz tıkalı açtırın diyerek oradan ayrılmayız. Su kaçırmasının nedeni tamamen bellidir. Bulaşık makinasının alt tarafında gider borusunda ya da temiz su alan boruda patama meydana gelmiş olabilir. Borunun iyi oturmamış ya da takılmamış olabilir işte tüm bunları kontrol ederek sizlere kesin çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Beşiktaş Siemens Servisi

Yukarı Çık