• 5354617788
  • enginy@hotmail.com

Beşiktaş Siemens Servis

Geniş bir marka değerine sahip olan Siemens beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusunda teknolojinin tüm gelişmelerini yakından takip ederek en iyisini sunmak ve böylece yaşam alanları içerisinde hayatı kolaylaştırmak için büyük bir çalışma göstermektedir.


Bu doğrultuda kullanılmakta olan ürünler içerisinde meydana gelen sorun ve aksaklıklar için ise tamir ve tadilat işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasını ve güvenli bir ortam içerisinde ürünlerin sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlarını siemens servis olarak bizler üstlenmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerin olumlu dönüşlerine büyük bir değer vermekte dinamik, güler yüzlü ve deneyimli teknik ekibimiz ile meydana gelebilecek olan mağduriyetlerin önüne geçerek sağlıklı ve verimli alanlar yaratmak için yenilenmekteyiz.

Çalışma aşamalarımız

Başta beyaz eşya olmak üzere ütü, mutfak robotları gibi evde kullanılacak küçük aletlerde meydana gelebilecek olan her türlü motor, fan, filtre aksaklıkları teknik ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelendikten sonra en doğru ve en kolay çözümü üretmekteyiz. Bu çözüm doğrultusunda gerçekleştirilmekte olan teknik müdahaleler için ise sizlerin onayın ve bilgisini büyük bir ciddiyet ile ölçmekte istek ve önerileriniz doğrultusunda hareket etmekteyiz.

 

Müşteri hizmetlerimizin farkı

Doğru bir şekilde hizmet verebilmek ve sağlıklı kullanımlar yaratabilmek adına sürekli büyümekte olan siemens ailesi içerisinde ise iletişimin hızlı olabilmesi ve mevcut durumun değerlendirilebilmesi için ise siemens müşteri hizmetleri vasıtası ile sektör içerisinde büyük bir fark yaratarak güncel ve kesintisiz bir şekilde çalışmaktayız.Beşiktaş Siemens Servisi

Yukarı Çık