• 5354617788
  • enginy@hotmail.com

Beşiktaş Siemens Servisi

Beşiktaş Siemens Servisi

Beşiktaş Siemens Servisi

Teknoloji gitgide gelişmeye devam ediyor. Bunun da bir sonucu olarak sürekli yeni yeni şeyler internet ortamına taşınıyor. Taşınan bu gelişmelerden birisi de online yetkili servis arıza ve bakım kaydı oldu. Siemens ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına internet üzerinden yapacağınız bütün arıza ve onarım kayıtlarınızı ivedilikle değerlendirme altına alarak böylece kısa bir süre içerisinde size dönüş yapacak olan yetkili servis birimimiz üzerinden hemen anında hizmet alabileceksiniz.

 

Alabileceğiniz belli başlı hizmetlerimiz Siemens beyaz eşya ürünlerinin hemen hemen hepsinde geçerli olup ivedi hizmetlerimizden yararlanmanız için 7/24 çalışma prensibimizden hareketle sizlerin yanındayız.

 

 BİRE BİR ORİJİNAL PARÇALARLA DEĞİŞİM GARANTİSİ

Sizlere sunmakta olduğumuz önde gelen hizmetlerimiz gereği dünden bugüne meydana getirmeye devam ettiğimiz hizmet kalitemiz gereği bire bir orijinal ürünler yer almaktadır. İlkemizden hareket ederek çalışmalarımızı bu istikamette ele alıyor ve sizlere hem bire bir iade garantisi hem de kusurlu parçaları bire bir orijinal olanlarıyla beşiktaş siemens servisi olarak değişim garantisini veriyoruz.

Sizlere sunmaya devam ettiğimiz bütün bu çalışmalarımız dışında kalan unsurlarla başlıca temizlik ve bakım hizmeti, danışmanlık hizmetleriyle dünden bugüne Beşiktaş semtinde sizlerleyiz. Ayrıca ele almakta olduğumuz hizmetlerimiz boyunca daima müşteri odaklı çalışma ilkemizin bir gereği olarak sizlere bu hizmetlerimizi veriyoruz.

 

Hizmet standartlarımız gereği sizinle çağrı merkezimiz üzerinden yapmış olduğumuz görüşmelerimizi ise kayıt altına alarak böylece müşterilerimizin bütün görüşmelerimizden beşiktaş siemens servisi memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. Hedeflediğimiz tüm bu standartlarımızla yolumuza kaldığımız yerden devam ederek sizler için en yetkin ve en iyi hizmetlerimizi sunmaya gayret ediyoruz. Sizler de tüm bu çalışmalarımızdan yararlanmak için hemen online destek hattımızdan sizlere ulaşacak olan operatörümüzden anında danışmanlık hizmeti alabilir ya da bize ulaşacağınız irtibat hattı üzerinden de eksiksiz olarak birtakım bilgileri edinebilirsiniz.

 

Tüm bu hizmetlerimiz boyunca sunmakta olduğumuz çalışmalarımızla sürekli olarak ilerleyen çalışma ilkelerimiz boyunca bire bir değişim taahhüdü vermekteyiz. Sizler de bütün burada saydığımız ilkeli, müşteri odaklı çalışma ilkelerimizden en kısa sürede yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.

Beşiktaş Siemens Servisi

Bizler Beşiktaş’ta Siemens yetkili servisi olarak hizmet veren bir firmayız. Bu bölgede geçmişimiz oldukça eski olup birçok mutlu müşterilere sahip olmaktayız. Buranın halkı arızalanan Siemens marka ürünlerinde bizleri tercih etmelerinin sebebi kesinlikle profesyonel olarak hizmet verdiğimiz içindir. Aynı zamanda teknik ekibimizde bulunan personellerin kaliteli işçiliği olmasının yanı sıra müşterilere olan ilgilerinin en üst safhada olmaları neticesinde iş anlayışı değil de sanki yıllardır birlikte yaşayan dostluk, arkadaşlık seviyesinde ilerlemektedir. Beşiktaş Siemens servisi olarak hizmet veriyor olsak da amacımız sadece para kazanmak değildir. Müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktan büyük bir haz duymaktayız.

Siemens Servisi Olarak Neler Yapıyoruz?

Birincil hedefimiz müşteri memnuniyeti, sonra kaliteli işçilik, sonrasında ise değişen parçaların orijinal olmasının yanı sıra 1 yıl parça garantisi vermemiz olmaktadır. En son ise para kazanmak bizim aklımıza gelenler arasındadır. Siemens buzdolabım arızalandı ya da Siemens fırınım arızalandı ne yapabilirim diyenlere yardımcı olmak için burada varlığımızı sürdürmekteyiz. Beşiktaş Siemens servisi konusunda kalite arayanlar her daim bizi tercih etmektedirler.

1 Yıl Parça Garantisi Sunuyoruz!

Her ne kadar kaliteli ürün sahibi olarak Siemens markasını tercih etseniz bile bazen istenilmeyen durumlarda makinalarınızda arızalanmalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple bizlerden destek aldığınız doğrudur. Sizler bizimle iletişime geçtiğinizde Siemens bulaşık makinam arızalandı demeniz durumunda biz tüm değişebilecek, arıza yapacak parçaları aracımızın içerisinde bulundurduğumuz için kesinlikle sizlere elimizde parça yok, bir dahaki sefere geldiğimizde değiştirelim ya da firmadan parça gelmesini bekliyoruz gibi söylemlerle işinizi yarım bırakarak oradan ayrılmayız. Sorun düzelene kadar yanınızda makinanızın başında gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Üstelik anında parça değiştirdiğimiz yetmiyormuş gibi parçaya 1 sene de garanti vermekteyiz.

Teknik Personellerimiz Birbirinden Uzman!

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz için arızalarınıza hızlı çözüm bulmak bizim için oldukça basittir. Bu sebeple acaba şu parça mı arızalı diyerek orada zaman kaybetmeyiz. Hemen elektronik cihazlarımızla parçaları test eder şu parça arızalı diyerek değişini gerçekleştiririz.Beşiktaş Siemens Servisi

Yukarı Çık