• 5354617788
  • enginy@hotmail.com

Beşiktaş Siemens Servis

Beşiktaş Siemens Servis

Beşiktaş Siemens Servis

Dünyaca ünlü elektronik markası olan Siemens, kaliteli ve güvenilir kullanımının yanında belli süreler sonunda birtakım arıza ve aksaklıklar meydana getirebilmektedir. İşte bu durum anında sorunların ortadan kaldırılabilmesi ve ürünün verimli çalışmasına devam edebilmesi için işinde usta, deneyimli ve hızlı bir teknik ekibin varlığı büyük bir önem içermektedir.


Fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyaların ısıtma, soğutma, fan arıza, su akıtma, filtre tıkanıklığı gibi sorunları klima ve küçük elektronik ev aletlerindeki elektrik almama, çalışmama gibi tüm sorunlarına karşı Beşiktaş Siemens servis olarak duyarlı bir şekilde hareket etmekte ve kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini temel aldığımız bir çalışma anlayışı ile ilerlemekteyiz.

 

 

Çalışma prensiplerimiz

Her biri eğitimli ve güler yüzlü dinamik teknik ekibimiz doğrultusunda detaylı bir şekilde sorunun olduğu konu ile ilgili incelemeler de bulunmakta temel noktanın bulunmasının ardından en doğru ve en kesin çözüm için teknik müdahalenin gerçekleşmesi adına ortam hazırlamaktayız. Yapılmakta olan tüm işlemlerin sizlerin bilgisi ve onayı çerçevesinde yapılmasına büyük bir özen göstermekte sizlerden aldığımız olumlu dönüşlerin ışığında teknolojinin tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek pratik ve hızlı çözümler üretmek adına çalışmaktayız.

Beşiktaş Siemens servisi olarak bizler markamızın vermiş olduğu özen doğrultusunda hareket etmekte ve meydana gelebilecek olan mağduriyetlerin önüne geçerek ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde uzun ömürlü kullanılmasına yardımcı olmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

 

Beşiktaş Siemens Servis

1847 yılın da piyasaya çıkan ve oldukça tutulan markalardan olan Siemens beyaz eşya başta olmak üzere küçük ev aletleri, klima ve kombi gibi ürünler ile sizlere kaliteli ürünleri sunmaktadır. Bu ürünleri teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek her gün güncellemek için çalışmalar yapan ve kullanıcılarına kolaylıklar sunmak için çaba gösteren Siemens markası tamimiyle müşteri odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir. Sizlere ürünlerini garanti kapsamın da sunması ve verdiği bazı kampanyalar ile bu garanti kapsamını oldukça uzatması ile aslın da ürününün ne kadar arkasın da durduğunu göstermektedir. Bununla birlikte ise her elektronik cihazlar da olduğu gibi gerek kullanıcı hatası nedeni ile gerekse sistemsel bir hata nedeni ile arıza verilmesi oldukça normaldir. Böyle durumlar da ise tabi devreye Siemens servisler girmektedir.

Kalitenin adresi Siemens Servis

Biz Beşiktaş Siemens servis olarak sizlere kaliteli hizmet sunmakta olup, sunduğumuz hizmetin her daim arkasında durmaktayız. Özellikle insanların en çok şikâyet ettikleri konulardan olan baştan savma işlere karşı olup, kalıcı bir şekil de çözümlerimizi sunmaktayız. Sunduğumuz çözümler sizlerin sorunlarının kesinlikle tekrardan olmamasını garantilemektedir. Ekip arkadaşlarımız sizlere sevecen, güler yüzlü ve tamimiyle müşteri odaklı şekil de yaklaşmakta olup, bu şekil de ise işlerini isteyerek ve severek yaptıklarını kanıtlamaktadır. Çoğu servis firmalarının elemanları işlerini kaliteli şekilde yapmaması nedeni ile oldukça şikâyet gelmektedir. Fakat bu şikâyet genellikle yaşanan sorunun tamirattan sonra tekrar etmesinden kaynaklanmaktadır.

Biz sizlere tamir, bakım, onarım gibi işleri kaliteli şekilde sunarken memnuniyet garantisini sunmaktayız. Biz Beşiktaş Siemens servis firması arayanlar kesinlikle bizler ile iletişime geçerek memnuniyeti kendileri göreceklerdir. Her hangi bakım, onarım ve tamir işlemlerin de bizler ile irtibata geçmek için sizler ile paylaştığımız numaradan iletişim karabilir ve bu şekilde sorunlarınızı söyleyerek gönül rahatlığı ile beklemeye koyulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden hemen aramalısınız. Biz sadece Beşiktaş değil diğer İstanbul’un ilçelerine de hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat bizlere ulaşım sağlayarak çağrı merkezimize sorununuzu bildirebilirsiniz. Hemen arayın ve beklemeye koyulun!Beşiktaş Siemens Servisi

Yukarı Çık